Park linowy Letnia Stacja

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Część oferty Stacji Narciarskiej Lądek-Zdrój na czas, kiedy nikt nawet nie pomyśli o jeździe na nartach i snowboardzie. Park linowy w Letniej Stacji składa się z dwóch tras - jedna została zaprojektowana typowo pod możliwości kilkuletnich dzieci, drugą dla młodzieży i dorosłych. Podstawową granicą dostępności obu wariantów jest wzrost, odpowiednio poniżej i powyżej 1,5 metra. Poza tym dzieci wchodzą na tzw. trasę niską wyłącznie pod opieką rodziców.

Rzecz jasna przed zmierzeniem się z wyzwaniami parku linowego, każdy musi przejść obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa, poruszania się po przeszkodach i posługiwania się niezbędnym na trasie sprzętem. Wśród sprawdzianów do przejścia są m.in. trójkąty, chwiejne kładki, różne rodzaje mostów czy zjazdy tyrolskie. Taka różnorodność gwarantuje wielkie emocje i miłe wyrzuty adrenaliny z nadnerczy turystom, którzy wybiorą się do parku linowego Letnia Stacja.

Stacja Narciarska Lądek-Zdrój w sezonie letnim proponuje także jazdę na monsterrollerach (czyli hulajnogach terenowych) oraz zwiedzanie mini-zoo. Te i parę nieco innych zajęć łączy oferta miejscowej Leśnej Szkoły, funkcjonującej wiosną, latem i jesienią.

Cennik

Bilety w parku linowym Letnia Stacja w Lądku-Zdroju:

  • na Trasę Wysoką - normalne 30 zł, ulgowe 26 zł
  • na Trasę Niską - 18 zł
Mini przewodnik

Cały szereg interesujących i prawdziwie emocjonujących wyzwań dla miłośników aktywnego spędzania czasu i mocnych wrażeń. W parku linowym Letnia Stacja funkcjonują dwie trasy: niska dla dzieci i wysoka dla osób powyżej 150 cm wzrostu. Zapewne najwięcej radości sprawią tyrolki, ale pokonanie innych przeszkód również zapewnia mnóstwo satysfakcji i adrenaliny.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja