Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Ośrodek jeździecko-turystyczny wykorzystujący niepowtarzalne uroki koni i Gór Złotych. Niesamowicie bliski kontakt z naturą i pięknymi, inteligentnymi zwierzętami, nowe doświadczenia, niezapomniana przygoda - właśnie tego należy się spodziewać.

Kursom dla absolutnie początkujących dedykowana jest bezpieczna, posiadająca piaszczystą nawierzchnię ujeżdżalnia. Gospodarze zapewniają także, iż konie służące do nauki są doskonale ułożone i bardzo spokojne, cierpliwe i wyrozumiałe. Kto już czuje się pewnie w siodle, zapewne nie odmówi sobie dłuższej wycieczki w malownicze tereny Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. “Nasza Szkapa” organizuje także przejażdżki rozmaitymi bryczkami oraz kuligi - najlepiej połączone z hucznym ogniskiem.

Na terenie rancha funkcjonuje mini-zoo z przyjaznymi, gospodarskimi zwierzątkami: owieczkami, kózkami, ozdobnymi kogutkami etc. I jako że nie ma specjalnych przeciwwskazań, pewnie nikt i nic nie powstrzyma dzieci przed próbami pogłaskania i nakarmienia całego zwierzyńca.

Cennik

Konne atrakcje na ranczu Nasza Szkapa:

oprowadzanie na kucyku dla dzieci 5-6 zł

nauka indywidualna i rozmaite wycieczki w siodle - 25-35 zł/os.

jazdy w grupach i przejażdżki bryczkami - 15-30 zł/os.

Mini przewodnik

Kameralny ośrodek jeździecki, dysponujący jednakże całkiem rozbudowaną ofertą. Dla liczniejszych grup najlepsze będą zapewne kuligi, bryczki bądź wielodniowe rajdy po górach i łąkach. Indywidualni goście mogą wybrać się na wycieczkę w piękny teren lub poprawić swoje umiejętności jazdy oraz znajomość zasad postępowania z końmi. “Nasza Szkapa” ma też małe zoo.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja