Coś dla dzieci, i to w Karpaczu!

Każdy kto ma szczęście mieć dzieci, raczej na wakacje sam nie pojedzie. Problem może być jeden - nasze atrakcje, jak piękne góry i świeże powietrze, to dla nich nic fajnego. Takie prawo dziecka - ale jest miejsce dla nich, wprost z dolnośląskiego Karpacza:

Karpacz

KM Studio

Pensjonat Karkonoski SPA*** - dzieci mają tam wszystko, wesołe wersje dań i sale zabaw - dorośli również nie będą narzekać, gdyż oferta nie pozostawia wiele do życzenia. Od bilardu po SPA, więc kiedy wasze pociechy wieczorem zasną po całym dniu korzystaniu z tych wszystkich atrakcji, będziecie mogli do woli delektować się urlopem! To tyle w sprawach czysto formalnych - a co z samym video?

Sam klip jest za to bardzo oryginalny.Rzadko znajduje się w internecie filmy odbiegające mocno od przyjętych z góry schematów, a tu jest bardzo miła niespodzianka. Od strony technicznej nie mamy na co narzekać, jakość jest świetna i nie ma zbędnych wodotrysków, które bardziej kolą w oczy niż je cieszą. Autorom można złożyć gratulacje, widać że postarali się i włożyli serce w przygotowanie tego materiału!

A inne, równie ciekawe obiekty, znajdziecie poniżej:

Dodano: 2014-11-13 11:23:56

Komentarze (0)
Dodaj komentarz