Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kłodzka do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Kłodzka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Kłodzku na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 09:36:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
19.11.2015 15:54

W naszym obiekcie korzystamy z oprogramowania NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, zwłaszcza raporty, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się ekspresowo, więc wszystko odbywa się naprawdę płynnie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:55

Program NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dla nas, to jak do tej pory jeden z najbardziej funkcjonalnych programów jakich używaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz